خاک های نرم کوشک

از این دست وقایع اعجاب آور در زندگی شهید برونسی بارها وبارها رخ داده است.آنچه ما را به تامل درزندگی این بزرگوار وامیدارد رمز همین موفقیت های بسیارش است در زمینه های مختلف.

درظاهر امر او کارگری بنا است که در دوران قبل از انقلاب رنج و شکنجه ی بسیاری را در راه اسلام تحمل میکند؛ودر دوران بعد از انقلاب هم که زمینه برای رشد او مهیا میشود چنان لیاقتی از خود نشان میدهد که زبانزد همگان می گردد و نامش حتی به محافل خبری استکبار جهانی نیز کشیده میشود و سردمداران کفر بر سر او جایزه تعیین می کنند.

اما در باطن امر موردی که قابل تامل است و میتوان به عنوان رمز موفقیت ودر واقع رمز رستگاری او نام برد؛ عبودیت و بندگی بی قیدو شرط آن شهید والامقام است در مقابل حق و حقیقت.

همین تسلیم محض بودن او بر درگاه مقدس و ملکوتی امام زمان (عج) و پیروی خالصانه و صادقانه اش او را چنان مورد عنایت و لطف آن حضرت و اهل بیت عصمت و طهارت(صلوات الله علیهم اجمعین) قرار میدهد که نتیجه اش میشود برای آفرینش آن شگفتی ها.

اهل کفر و نفاق هیچگاه نخواستند این حقیقت را در مورد افرادی این چنین و هم درمورد انقلاب و نظام ما درک کنند؛ و تا هنوز نیز نفهمیده اند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیمه شده ی قدرت و نیروی لایزال الهی ایست که از برکت آن تاکنون تمام نقشه ها و حربه های آنان بی اثر و محکوم به شکست گردیده است. ...

 

 

 

/ 0 نظر / 25 بازدید